SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Toprak Razgatlıoğlu'ndan MotoGP açıklaması...

TÜMÜ | 08.09.2021 12:30

Ülkemizi Dünya Superbike Şampiyonası’nda başarıyla temsil eden Toprak Razgatlıoğlu adım adım şampiyonluğa ilerliyor.

Toprak Razgatlıoğlu'ndan MotoGP açıklaması...

Ülkemizi Dünya Superbike Şampiyonası’nda başarıyla temsil eden Toprak Razgatlıoğlu adım adım şampiyonluğa ilerliyor. Razgatlıoğlu, şampiyonluğa 5 adım uzaklıkta! Milli motosikletçi; şampiyonluk yarışı ve MotoGP’den gelen teklifler hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Toprak Razgatlıoğlu’nun açıklamaları:

“Şu anda 7 puan öndeyim. 5 farklı ülkede yarışımız var. İnşallah hepsinden de birincilikle ayrılmayı hedefliyorum. Markalar arasında da çekişme var. Yamaha olarak biz Kawasaki'den öndeyiz. Umarım böyle devam eder ve biz önde bitiririz. Bu sene dünya şampiyonluğuna çok yakınız. Her yarışta şampiyonluk için savaş veriyoruz. Umarım bu sene dünya şampiyonu oluruz. Gerçekten dünya şampiyonu olmayı çok istiyorum. Bu stresin altında kalmamak için puanlarıma hiç bakmıyorum. Her yarış sadece en iyi sürüşümü yapmak için odaklanıyorum. Umarım tüm yarışlar istediğim gibi geçer. Şu anda 8 birinciliğim var. Sezon sonuna kadar 10-12 birincilik almak istiyorum.”

“MotoGP’den teklif aldım!”

"MotoGP'de yarışmam için Petronas takımından teklif aldım. Avusturya'da takım sorumlularıyla da görüştüm. Planımda MotoGP'de yarışmak var. Ancak ilk önceliğim Dünya Superbike Şampiyonası'nda şampiyon olmak. İnşallah bu sene başarılı olursam 2023 yılı için MotoGP'yi düşünebilirim.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya