SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Türk antrenör dünyaca ünlü isimleri çalıştırıyor

TÜMÜ | 14.02.2020 00:04

Dünya ve Avrupa kickboks şampiyonluğu bulunan fitness eğitmeni Devrim Akarsu, birçok ünlü yıldızı özel olarak çalıştırıp maçlara hazırladı.

Türk antrenör dünyaca ünlü isimleri çalıştırıyor

Dünyada ve Avrupa’da kickboks sporunda geçmişte şampiyonluğu olan Türk fitness antrenörü Devrim Akarsu, birçok ünlü ismi özel olarak çalıştırarak maçlara hazırlıyor. Başarılı çalıştırıcı, dünyaca ünlü Portekizli futbolcu Cristiano Ronaldo’nun yanı sıra Luis Nani, Garry Rodrigues, Tolga Ciğerci, Jeremain Lens ve Hasan Ali Kaldırım gibi birçok yıldız futbolcuyu çalıştırarak müsabakalara hazırladı.

ÜNLÜ FUTBOLCULAR ESKİ FORMUNU YAKALAMAK İÇİN AKARSU’YU TERCİH EDİYOR

Sakatlıklar ve performans düşüklüğü nedeniyle futbolcuların çözüm yoluna başvurduğu Devrim Akarsu, önemli futbolcuların yeniden başarıyı yakalamasına önemli etkide bulundu. Akarsu, dünyaca ünlü Portekizli yıldızlar Ronaldo ve Nani ile beraber çalıştıktan sonra Türkiye’ye döndü ve ligimizde top koşturan Tolga Ciğerci, Mehmet Ekici, Hasan Ali Kaldırım, Olcay Şahan gibi isimlerin fitness antrenörlüğü görevini üstlendi. Maltepe’de Kingzoffight isimli spor salonunu işleten Akarsu, şu anda ismini açıklanmasını istenmeyen birçok futbolcuya da yeniden form tutması için çalışmalarını sürdürüyor.

DÜNYA VE AVRUPA KİCKBOKS ŞAMPİYONLUĞU BULUNUYOR

Dünya ve Avrupa kickboks şampiyonluğu bulunan Devrim Akarsu, ringe çıktığı 36 müsabakanın 34’ünü kazanma başarısı göstererek dikkat çekmişti. Küçük yaşlarda kickboksa başlayan Akarsu, çok sayıda başarı elde etti ve Türk Bayrağı’nı birçok yerde dalgalandırdı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya