SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

UFC dövüşçüsü Rachael Ostovich'in başı dertte

TÜMÜ | 18.05.2020 13:09

UFC dövüşçüsü Rachael Ostovich, karantina döneminde kilo almaktan şikayetçi. Ostovich, kilo konusunda başı derde girmeden fazlalıklardan kurtulmak istiyor.

UFC dövüşçüsü Rachael Ostovich'in başı dertte

Dünyada yaşam normalleşiyor, spor müsabakalarına veren ara da sona eriyor... UFC dövüşçüleri de yeniden kafese girmek için gün sayıyor... Koronavirüs nedeniyle uzun süredir müsabakalara çıkmayan savaşçılar, evlerine hapsolmaktan yana oldukça dertliler. Bu isimlerden bir tanesi de Rachael Ostovich...

29 yaşındaki UFC dövüşçüsü; evde geçirdiği süre boyunca kilo almaktan oldukça muzdarip durumda. En son 19 Ocak 2019'da kafese giren ve Paige VanZant tarafından tartaklanan Ostovich, uzun süren sessizliğini 2020'de bozmaya hazırlanıyordu... Shana Dobson ile yapacağı karşılaşmayla sahalara dönmeye hazırlanan dövüşçü, bu mücadeleden de ani bir kararla çekilme kararı aldı.

Araya bir de koronavirüs çıkınca; haliyle kondisyon falan kalmadı... Karantina sürecinde zamanın büyük kısmını kızına ayıran Rachael Ostovich, fazla kilolarından şikayet etmeye başladı.

UFC'de 9 maça çıkıp 4'ü kazanan 29 yaşındaki karma dövüş sanatları ustası, kafesten 5 kez de dayak yiyerek ayrıldı. Ringdeki son galibiyetini 2017'nin aralık ayında Karine Gevorgyan karşısında alan Ostovich, ardından çıktığı Montana De La Rose ve Paige VanZant maçlarından yenik ayrıldı. 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya