SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

VİDEO | Baba, oğullarına PlayStation 5 şakası yaptı! Fena kandırdı!

TÜMÜ | 23.12.2020 14:31

ABD'de bir baba, çocuklarına PlayStation 5 şakası yaptı. Oğullarına PS5 kutusunu hediye pakedi yapan baba, çocuklarını fena kandırdı! Kutudan PS5 hariç her şey çıktı.

VİDEO | Baba, oğullarına PlayStation 5 şakası yaptı! Fena kandırdı!

12 Kasım'da tanıtımı yapılan ve oyun tutkunlarının yoğun ilgisi karşısında adeta yok satan PlayStation 5 için kavga ve şaka videoları; sosyal medyada oldukça ilgi görüyor. Sınırlı stok, yoğun talep olunca; PS5'e dair çıkan haberler gündemdeki tazeliğini koruyor. Görüntülerimiz; ABD'den...

PlayStation hediye akımına ayak uyduran baba, oğullarına sürpriz yapıp PS5 kutulu hediye pakedi hazırlıyor. Kutuyu görünce sevinç çığlıkları atan genç adamlar, PlayStation'a sahip olmak için birbirleriyle amansız bir mücadeleye girişiyor.

İki taraf da pes etmeyince PS5 kutusunu birlikte açmaya kalkan ikili, babalarının kötü şakasıyla büyük hayal kırıklığına uğruyor. Baba üzdün be!

PlayStation zannedip kutuyu açan genç adamların uğradfığı büyük hayal kırıklığı biz adminlere de geçti. PlayStation yüzünden kavgaların çıktığı şu dönemde şakası olmaz baba! İzleyelim...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya