SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Video | Hacıyatmaz gibi boksör! Yere seriliyor ama nakavt olmuyor!

TÜMÜ | 23.11.2020 16:27

ABD ordusuna mensup iki genç, eldivenleri giyip boks yaptı. Rakiplerden birisi sürekli yere serildi ancak nakavt olmadı. Karşınızda; viral olan hacıyatmaz boksör videosu.

Video | Hacıyatmaz gibi boksör! Yere seriliyor ama nakavt olmuyor!

Sosyal medyada viral olan videolardan biriyle sizi başbaşa bırakmayalı uzun zaman olmuştu. Görüntülerimizin ABD'den... Ordunun iki genç askeri, yaptıkları zorlu eğitimlerin ardından geldikleri seviyeyi birbirlerinin üzerinde tartmaya çalıştı; ortaya ilginç görüntüler çıktı...

Eldivenleri giyen ikili, ağır sıklet maçını aratmayan bir mücadeleye tutuştu. Gençlerden siyahi olan; rakibini kombini birçok kez yere serse de beyaz olan boksör hacıyatmaz gibi rakibinin karşısına tekrar dikildi. Videoda; bir taraf yumruk atmaktan diğer taraf da knockdown olmaktan bıkmadı.

Her defasında yere serilen ancak nakavt olmayan gencin verdiği reaksiyonlar, sosyal medyada olay oldu. İşte 'Yumruk yedim durmadım, yere düştüm caymadım' şarkısının sözlerine ilham olan o performans...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya