SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

VİDEO | Aslı Kalaç'ın Erik Dalı performansı! Hem oynadı hem mırıldandı!

Voleybol | 14.12.2020 13:06

Aslı Kalaç'ın Erik Dalı performansı sosyal medyada büyük yankı buldu. Erik Dalı'nı hem oynayan hem de mırıldanan Kalaç'ın videosu komik anlara sahne oldu.

VİDEO | Aslı Kalaç'ın Erik Dalı performansı! Hem oynadı hem mırıldandı!

A Milli Kadın Voleybol Takımımız ve THY'nin başarılı orta oyuncusu Aslı Kalaç, 25 yaşında... 13 Aralık 1995 doğum olan Kalaç'ın doğum gününü yakın arkadaşları sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla kutlarken en dikkat çekici gönderi Hande Baladın'dan geldi.

Yakın arkadaşının yeni yaşını Instagram üzerinden yayınladığı videoyla kutlayan Baladın, "İyi ki doğmuşsun canım benim. İyi ki varsın! Nice birlikte senelerimiz olsun... Hep böyle tatlış ol tamam mı?" gönderisine bu notu düştü.

Videoya gelecek olursak; eğlenceli kişiliğiyle bilinen doğum günü kızı; Aslı Kalaç'ın A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın kampında; Ebrar Karakurt ve Simge Aköz ile Erik Dalı oynadığı görülüyor.

Bir yandan Erik Dalı oynayıp diğer yandan da mırıldanan Filenin Sultanları, nefes nefese kalıyor. Haliyle tepki de gecikmiyor. Aslı Kakaç, Erik Dalı performansını videoya alan Hande Baladın'a dönüp, "Açsana ulan! Diyaframım patladı" şeklindeki feryadı eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu. İzliyoruz...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya