SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Eczacıbaşı VitrA transferde gaza bastı!

Voleybol | 13.05.2020 17:50

Voleybolda sezon bitti; imzalar atılmaya başladı. Transferde gaza basan Eczacıbaşı VitrA, Jordan Thompson, Fatma Yıldırım ve Sladjana Mirkovic ile anlaştı.

Eczacıbaşı VitrA transferde gaza bastı!

Türkiye'de voleybola bu sezon nokta koyuldu... Türkiye Voleybol Federasyonu, şampiyonu ilan etmese de ligi tescil edip Avrupa sıralamasını belirledi. Sultanlar Ligi'ndeki takımlar da şimdiden gelecek sezonun kadrolarını kurmak için çalışmalarını hızlandırdı.

Transferde hareketli saatler geçiren Eczacıbaşı VitrA, sezon başında renkleri bağladığı Natalia Zilio Pereira ile yollarını ayırdı. Ülkemizde daha önce Fenerbahçe forması giyen ve 1 de Türkiye Şampiyonluğu yaşayan 31 yaşındaki smaçörün turuncu-beyazlılardaki macerası sona erdi. Eczacıbaşı VitrA, resmi siteden Sambacı'ya teşekkür ederken transfer bombalarını ardı ardına sıraladı.

Fenerbahçe Opet ile yollarını ayıran Jordan Thompson ve Fatma Yıldırım ile anlaşma sağlayan Eczacıbaşı VitrA, iki yıldız isme de gelecek sezon eflatun-beyazlı formayı giydirecek.

Bu sezon ortasında Fenerbahçe Opet'e katılan Thompson, ilk profesyonel sözleşmesini Sarı Melekler'den almıştı. Fatma Yıldırım ise iki senelik Fenerbahçe macerasına nokta koyup kariyerine altyapısından yetiştiği Eczacıbaşı VitrA'da devam etme kararı aldı.

Smaçör bölgesini Thompson ve Fatma ile güçlendiren turuncu-beyazlılar, Sırp pasör Sladjana Mirkovic'i de kadrosuna kattı. Zanetti Bergamo'dan transfer edilen 24 yaşındaki oyuncu, gelecek seneden itibaren Eczacıbaşı VitrA'nın başarısı için ter dökecek.

Transfer bombalarını peş peşe patlatan Eczacıbaşı VitrA, bu sezon Karayolları'na kiraladığı orta oyuncusu Merve Atlıer'in de gelecek sezon takımda yer alacağını açıkladı.

Jordan Thompson

Fatma Yıldırım

Sladjana Mirkovic

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya