SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Fransız voleybolcu Earvin Ngapeth koronavirüse yakalandı

Voleybol - TÜMÜ | 20.03.2020 10:18

Spor dünyasının başı koronavirüsle belada. Vebaya yakalananlarının sayısı artarken listeye yeni bir isim eklendi. Fransız voleybolcu; Earvin Ngapeth.

Fransız voleybolcu Earvin Ngapeth koronavirüse yakalandı

Çin'de baş gösteren ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, spor dünyasının da yakasını bırakmıyor... Birçok branşından sporcu bu vebaya yakalanırken virüs voleybol dünyasına da sıçradı. Zenit Saint Petersburg'un Fransız yıldızı Earvin Ngapeth'in de koronavirüs testi pozitif çıktı.

Instagram profilinden; hayranlarıyla hastalık sürecini paylaşan 29 yaşındaki smaçör, bir hafta önce yapıkan testin sonucunun pozitif çıktığını açıkladı.

Hastaneden fotoğraf paylaşan Ngapeth, sağlık durumu hakkında da bilgiler verdi. En zor kısmın geride kaldığını belirten  Fransız yıldız, "Üç karmaşık gün geçirdim. Bir hafta içinde hastaneden bu hastalığı yenmiş bir şekilde çıkıyorum. Herkes evde kalsın" ifadelerini kullandı.

Koronavirüs nedeniyle tüm sportif faaliyetlerine ara vereb Rusya'da Zenit Saint Petersburg, normal sezonu ikinci sırada bitirmişti. Play-off karşılaşmalarının 31 Mart'ta başlaması beklense de Ngapeth'in parkelere ne zaman döneceği merak konusu...

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya