SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Halkbanklı Ramos Hernandez: Atatürk çok büyük bir değer!

Voleybol | 10.02.2021 14:04

Halkbank'ın Kübalı oyuncusu Ramos Hernandez, Atatürk'e hayranlığını dile getirdi.

Halkbanklı Ramos Hernandez: Atatürk çok büyük bir değer!

Halkbank Erkek Voleybol Takımı'nın Kübalı oyuncusu Fernando Ramos Hernandez, Atatürk'ü sevdiğini belirterek, "Bağımsızlık, vatanseverlik denince ilk akla gelen kişi. Vatanını ve halkını çok seviyordu. Sadece Türkiye’nin değil, tüm dünyanın takdirle baktığı bir lider." ifadelerini kullandı.

Kulüpten yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen mavi-beyazlı ekibin Kübalı pasör çaprazı Hernandez, Anıtkabir ziyaretlerinde duygulandığını aktardı.

“O ÇOK BÜYÜK BİR DEĞER!”

Atatürk'e büyük saygı duyduğunu anlatan Hernandez,  "O'nun yattığı yer olan Anıtkabir'i ziyaret ettiğimde hissettiğim duyguları anlatamam. O çok büyük bir değer." şeklinde görüş belirtti.

Türk voleybolunun gün geçtikçe güçlendiğini, AXA Sigorta Efeler Ligi'nin mücadele etmesi zor bir platform olduğunu vurgulayan Hernandez, Türk voleybolunun uluslararası alanda da saygı gördüğünü kaydetti.

“KONSANTREYİZ!”

Halkbank'ın ligin önemli takımlarından biri olduğunu ifade eden 31 yaşındaki Hernandez, "Bu yıl üç kulvarda yürüyoruz. Her turnuvanın ayrı bir önemi var. Hangi müsabakaya çıkarsak çıkalım takım ona konsantre oluyor. Sonuç çalışma tempomuza bağlı olacak. Sonunda neler olacağını birlikte göreceğiz." değerlendirmesinde bulundu.

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya