SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Yıldız oyuncu tutkusundan vazgeçemedi...

Voleybol - TÜMÜ | 09.04.2020 19:06

Brezilyalı voleybolcu Jaqueline Carvalho, karantina günlerinde tbt yapıp anılarını tazeledi. Sambacı, karantinaya kısa bir dans arası vermiş oldu.

Yıldız oyuncu tutkusundan vazgeçemedi...

Ünlü sporcular, karantina döneminde adeta sosyal medya fenomeni haline geldi. Çin'de baş gösteren koronavirüs, tüm dünyayı etkisi altına aldı ve insanoğlu evlerine tıkılı kaldı. Sosyal izolasyonu koruyup uzlete çekilen spor dünyasının yıldızları, çektikleri videolarla konuşulmaya devam ediyor.

Brezilyalı ünlü voleybolcu Jaqueline Carvalho da adeta Youtuber gibi çalışıp karantina döneminde içerik üretiyor... Voleybol kariyerini Osasco Voleibol Clube'de devam ettiren 36 yaşındaki smaçör, dans konusunda da ne kadar başarılı olduğunu paylaştığı videolarla gözler önüne serdi.

Karantina döneminde TBT yani 'Throw Back Thursday' yapan Sambacı, eski eğlenceli günlerinden kesitler paylaşıp adeta anılarını tazeledi. Parkede sağladığı başarılarla Brezilya Milli Takımı'nda; 3 Grand Prix, 2 Dünya ve 1 'de Olimpiyat Şampiyonluğa yaşayan Jaqueline, kulüp kariyerine de ülkesinin köklü takımlarından Osasco Voleibol Clube'da sürdürüyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya