SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Jaqueline Carvalho'dan komik paylaşım

Voleybol - TÜMÜ | 23.03.2020 15:46

Brezilyalı ünlü voleybolcu Jaqueline Carvalho, karantina döneminde evde kalmanın önemine yaptığı komik paylaşımlarla dikkat çekiyor.

Jaqueline Carvalho'dan komik paylaşım

Koronavirüs nedeniyle sporcular kendilerini eve kapatıp virüsten uzak kalmanın çabası içerisinde... Ertelenen spor organizasyonları üzerine uzlete çekilen sporcular, formlarını kaybetmemek adına bireysel çalışmalarını sürdürüyor.

Evlerini fitness salonu çeviren yıldızlar, adeta Youtuberlar gibi çalışıyor. Kimisi spor yaparkenki halini, kimisi de mutfaktaki hünerlerini sergilerkenki görüntülerini paylaşıp evde kalmanın o kadar da can sıkıcı olmadığının ispatı peşine düşüyor. Beste yapıp serenat yapanları da unutmamak lazım. Ancak kimisi de var ki; eğlenceli yanlarını ortaya çıkarıyor...

Brezilya voleybolunun önemli isimlerinden birisi olan Jaqueline Carvalho, adeta bir Youtuber havasına paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Kariyerini ülkesinin Osasco Voleibol Clube'de devam ettiren 36 yaşındaki smaçör, kimi zaman ev hanımlarına formda kalmanın ipuçlarını veriyor kimi zaman da yüzümüzü güldürecek paylaşımlara imza atıyor.

Paylaşımlarında kendisi gibi voleybolcu olan Murilo Endres ve oğluna da oldukça yer veriyor. Son videosunda; evde kalma ile ilgili bir konuyu işleyen Sambacı, önce yürüyüş için çok güzel bir gün diyerek sokağa çıkıyor.

Kalbinin sesini dinleyen Jaqueline, garipten duyduğu seslerin ardından sokağa çıkmasıyla eve girmesi bir oluyor. Sosyal mesajı sona saklayan Brezilyalı güzel, "Siz siz olun sokağa çıkmayın, evde kalmaya devam edin. İçinizden gelen ses yerine, aklınızı dinleyin" yorumunda bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya