SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Naz Aydemir Akyol: Cenk'i üç kez reddettim...

Voleybol | 02.06.2020 11:45

Fenerbahçe Opet'in başarılı pasörü Naz Aydemir Akyol, Cenk Akyol ile tanışma hikayelerini anlatıp başlarda 'Naz'lı olan tarafın eşi olduğunu açıkladı.

Naz Aydemir Akyol: Cenk'i üç kez reddettim...

Fenerbahçe Opet ve A Milli Kadın Voleybol Takımı'nın başarılı pasörü Naz Aydemir Akyol, basketbolcu eşi Cenk Akyol ile tanışma hikayesini Instagram canlı yayınında açıkladı.

29 yaşındaki voleybolcu, eşiyle başlayan birlikteliklerini şu sözlerle anlattı: "Aynı okulda okuyorduk. Kendisi okulun popüler basketbolcusuydu. Ben ise, kendisinden 3 yaş küçük bir kız çocuğuydum. O dönem kendisine platonik hisler besliyordum. Bundan Cenk haberdar değildi. Gününü gün ediyordu.

Gel zaman git zaman; o küçük kız çocuğu, büyüdü serpildi... Güzelleşti... Birden bire Cenk Akyol'un dikkatini çekti. Ardından bana aracılar vasıtasıyla haberler gönderdi. Kendisi gelmediği için ben 3 kez reddettim. Mesaj atmasının ardından buluştuk. O buluşmanın ardından şu an evli, mutlu, çocukluyuz."

GÜNÜN ÖNEMLİ HABERLERİ

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya