SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Neslihan Demir Güler, Aziz Yıldırım'ın çılgın teklifini açıkladı

Voleybol | 28.04.2020 16:42

2006'da Tenerife'ye transfer olan Neslihan Demir Güler, o dönem Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'ın kendisine yaptığı çılgın teklifi açıkladı.

Neslihan Demir Güler, Aziz Yıldırım'ın çılgın teklifini açıkladı

Türk voleybolunun 'Demir Bileği' Neslihan Demir Güler, uzun soluklu kariyerinin ardından Türkiye Voleybol Fedarasyonu tarafından danışmanlık görevine getirildi. Eski voleybolcu, yeni Federasyon Danışmanı Neslihan Demir Güler, TRT Spor'ın Instagram canlı yayınının konuğu oldu.

Karantinada; ev işleri yaparak zaman geçirdiğini belirten eski voleybolcu, bol bol da kitap okudğunu söyledi. Koronavirüs nedeniye lige ara verildiğini hatırlatan Güler, şayet devam kararı çıkarsa; oyuncuların 3-4 haftalık hazırlık süreci geçirmeleri gerektiğini savundu.

Demir Bilek'ten bir de Fenerbahçe itiarfı geldi. 2002-06 yılları arasında VakıfBank forması giydikten sonra Tenerife'ye transfer olan Neslihan, o dönem Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım tarafından yoğun markaja maruz kaldığının itirafında bulundu.

Fenerbahçe'nin teklifinden önce Tenerife'ye imza attığını belirten Voleybolun Demir Lady'si; "Allay rahmet eylesin... Hakan Dinçay teklifte bulunmuştu. Ancak ben Tenerife ile anlaşmıştım.

Fenerbahçe tarafı yine de benimle görüşmek istedi. Başkan Aziz Yıldırım ile bir araya geldik. Çok iyi bir toplantı geçirdik. Fenerbahçe'de forma giymeyi ben de çok isterdim ancak görüşmeden 2-3 gün önce Tenerife'ye imzayı atmıştım.

Bunu söyleyince; Aziz Yıldırım, 'Neslihan, kızım. İstersen Tenerife'yi satın alalım. Sonra da seni oradan alalım' dedi. Ben de şaşkın bir şekilde; 'Başkanım siz daha iyi bilirsiniz' karşılığını vermiştim. Yeşilyurt, VakıfBank, Eczacıbaşı VitrA ve Galatasaray formalarını giydim ancak Fenerbahçe'de oynamak bir türlü fırsat olmadı" ifadelerini kullandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya