SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

VİDEO

Plaj voleybolcusunun imdadına köpeği yetişti

Voleybol - TÜMÜ | 01.04.2020 18:06

Norveçli plaj voleybolcusu Mathias Berntsen, pas hassasiyetini kaybetmemek için ne yapsam diye düşündüğü sırada imdadına köpeği Kiara yetişti.

Plaj voleybolcusunun imdadına köpeği yetişti

Koronavirüs dünyada sporu durma noktasına getirdi... Tayland, Singapur, Angola ve Belarus dışında hiçbir ülkede spor yapılmıyor. Formula 1 takviminde yer alan yarışları ertelerken NBA, mayısa kadar bir duralım dedi. 2020 Tokyo Olimpiyatları, EURO 2020 ve Copa America'nın 2021'de yapılmasına karar verdi.

Karantina döneminde evlerine sıkışıp kalan sporcular, kendilerine yeni uğraşlar arıyor... Yatağında yüzünler, avinin bahçesinde motor sürenler, ya da sporu bahane edip aşk tazeleyenler... Farklı branştaki sporcular, farklı işlere imza atıp hem evde kal çağrısında bulunuyor hem de aktif olunmasına dikkat çekiyor.

Bir plaj voleybolcusu olan Mathias Berntsen, maç eksiğini ve kondisyonunu kaybetmemek için çalışmalarını sürdürüyor.

Vücudunu formda tutmak ve pas hassasiyetini kaybetmemek için çare arayan 24 yaşındaki Norveçli voleybolcunun yardımına sadık dostu Kiara isimli köpeği koştu.

Kapısına kilit vuran salonların ardından çareyi bir furbol sahasında Kiara ile antrenman yapmakta bulan Berntsen, köpeğinin voleybola ilgisi sayesinde servis atma ve karşılama temposunda düşüş yaşamıyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya