SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Simge şarkı söyledi, Gamze'den nazire geldi

Voleybol - TÜMÜ | 23.03.2020 17:48

Şebnem Aköz, tuvalet kağıdını sektiremeyince şarkı söyledi. Bunu gören Gamze Kılıç Alikaya da boş durmayıp takım arkadaşına adeta nazire yaptı.

Simge şarkı söyledi, Gamze'den nazire geldi

Koronavirüs salgını nedeniye evden çıkamayan sporcular, kendilerine meşgaleler bulmaya devam ediyor... Vaka sayısının binleri aştığı virüs, can almaya devam edince kulüpler, tesislerinin kapısına kilit vurmaktan başka bir çare bulamadı.

Sporcular, evde vebanın son bulmasını beklerken formlarını da korumak adına bireysel çalışmalarını sürdürüyor. Bu süreçte; futbolcular arasında başlayan tuvalet kağıdı sektirme furyası, sporun diğer dallarında isimler tarafından da destek buldu.

Basketbol ile voleybolun starları da bu akıma girince iş yürüdü gitti. A Milli Kadın Voleybol Takımımız ve Eczabaşı VitrA'nın deneyimli liberosu Simge Aköz da tuvalet kağıdı sektirme challenge'ına uyanlar kervanına katıldı.

Parkede top karşılamasıyla ünlü olan 28 yaşındaki oyuncu, tuvalet kağıdıyla top sektirme işini sanki pek beceremedi... Tuvalet kağıdını sektiremedim bari bir şarkı patlatayım diyen milli oyuncu, güzel sesiyle kulakların pasını sildi. Sertab Erener'in Yanarım adlı eserini seslendiren Aköz, videosunu da şu notla paylaştı:

"Uzun uğraşlar sonucu tuvalet kağıdını sektiremeyince, daha işlevsel bir şekilde kullanmaya karar verdim. Gözleriniz kanasın istiyorsanız sola doğru kaydırın lütfen... Ayrıca ne olur evde kalın, yeni uğraşlar edinin, bu süreci hep birlikte atlatalım. Sevgilerle... #evdekaltürkiye"

Bu arada Simge Aköz, şarkı söyler de Gamze Kılıç Alikaya boş durur mu? Eczacıbaşı VitrA'dan takım arkadaşı; başarılı liberoya anında nazire yaptı. Kendisi gibi voleybolcu olan Serkan Kılıç'a seranet yaptığı gözlemlenen deneyimli pasörün komik anları objetiflere yansıdı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya