SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Aile Şirketi dizi incelemesi

TÜMÜ | 18.08.2020 20:48

beIN Connect'in yeni yapımı Aile Şirketi dizisinin incelemesini diziye dair spoiler içermeden hazırladık.

Aile Şirketi dizi incelemesi

beIN Connect ekranlarında yayınlanmaya başlayan internet dizisi Aile Şirketi, özellikle süresinin 15-20 dakika aralığında olmasıyla dikkat çekti. Dizinin konusuna gelirsek, aynı ofiste çalışmaya başlayan birbirinden alakasız karakterleri konu ediyor.

"Başına iş açan bir Harun..."

Diziyle ilgili incelememize gelirsek, dizide de anladığımız kadarıyla şirketin müdürü aslında Hande ama iş yoğunluğu dolayısıyla acentenin yönetimini günün uzun bir zamanında kardeşi olan Harun’a bırakıyor. Harun ise kardeşinin tam tersi bir şekilde işle ilgili olarak hiçbir ilgisinin olmadığını ve sadece vakit öldürmek için orada duran biri olduğunu dizinin ilk 4 bölümünde görüyoruz. Öyle ki Harun karakteri ablasının olmadığı zamanlarda sürekli başına iş açan ve çalışanların işinin aksatmasına sebep olan birisi olarak karşımıza çıkıyor.

"Baki ve Şenol mercek altında!"

Dizide bunu dışında dikkatimizi çeken 2 karakter var. Biri Baki diğeri ise Şenol. Baki, dizide acentenin iş bitiren elemanı diyebiliriz. Aynı zamanda Harun karakterinin en yakın arkadaşı. Öte yandan Baki, Harun bazı kararlar alırken ya da bir takım çılgın fikirlerini Harun’a sunarak diziye ayrı bir renk katıyor. Şenol karakterine geldiğimizde ise dizinin en iyisi diyebiliriz. Emekliliğine çok kısa bir süre kalan Şenol bu süreyi kazasız belasız atlatarak o kısa süreyi mutlu bir şekilde tamamlamak istiyor. Bazen Harun karakteri ona zorluklar çıkarabiliyor ya da onunla alay edebiliyor ama o bunun da altından eskilerin verdiği sakinlik ve emeklilik hayali için sesini çıkarmıyor.

"Yeni bir yetenek doğuyor"

Cihan Durmaz, şu ana kadar yayınlanan bölümler içinde oyunculuğuyla adeta "Ben geliyorum" diyor. Mimar Sinan Üniversitesi'nden mezun olan Durmaz, şimdiye kadar önemli projelerde yer almış olsa da kariyerindeki ilk dizi işine Aile Şirketi ile giriş yaptı. Aynı zamanda iyi bir tiyatro oyuncusu da olan genç yetenek; Çehov Yalta'daki Stanislavski rolüyle gönülleri fethederken, Arsız Kumpanya'da Faust oyununda Mefisto ve Tanrı rolünde de dikkatleri üzerine çekmişti. Geleceği parlak görünen Cihan Durmaz'ın önümüzdeki yıllarda izleyicilerin karşısına aktör olarak çıkması bekleniyor.

Genel itibariyle kısa ve öne çıkan birkaç karakterlerin oyunculukları sayesinde başarılı bir yapım olmuşa benziyor. İlk sezonu 13 bölüm olarak planlanan dizinin önümüzdeki bölümlerde bizleri şaşırtmaya devam edecek gibi gözüküyor. Son olarak diziyi izlemek isterseniz beIN Connect üzerinden izleyebilirsiniz.

Ülkemizde özellikle son dönemlerde öne çıkan bu tip internet dizileri yavaş yavaş farklı türlerde de yapımların öne çıkmasını sağladı. Umarız bu yapımlar başarılı olur ve bizler kaliteli içerikler görmeye devam ederiz.

Diziyle ilgili daha fazla detaylı bilgi almak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

https://www.asistanaliz.com/futbol/yeni-nesil-komedi-dizisi-aile-sirketi-cok-yakinda-a67539

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya