SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Melekler şehrine kuğu imzası

DokuzOnbeş - MÜDAVİMLER | 22.07.2020 13:00

Serena Williams, Serena Williams'ın eşi Alexis Ohanian, Natalie Portman ve Eva Longoria'dan oluşan bir yatırımcı grubu "Angel City" isimli bir kadın futbol takımı kuruyor.

Melekler şehrine kuğu imzası

Kadınlar tenis tarihinin en başarılı isimlerinden biri olan Serena Williams'ın Natalie Portman'la beraber başını çektiği ünlü isimlerden oluşan bir yatırımcı grubu Los Angeles şehrinde, "Angel City" isimli bir kadın futbol takımı kuruyor. Serena Williams'la beraber takımın ortakları arasında Reddit'in kurucu ortağı olan eşi Alexis Ohanian ve Eva Longoria da bulunmakta. İngiliz basınında çıkan haberde bu takımın ortakları arasında Serena Williams, Alexis Ohanian çiftinin 2 yaşındaki kızları Alexis Olympia Ohanian Jr'da yer almakta. Alexis Olympia bu yatırımla beraber tarihteki en genç 'yatırımcı' olmayı başardı.

Kadın futbolunun bariz gücü ABD Milli Takımı oyuncularının büyük bir çoğunluğuna ev sahipliği yapan NWSL, yani Ulusal Kadınlar Futbol Ligi'nin 11. takımı olacağı açıklanan Angel City, 2022 yılıyla beraber sahada yer alacak.

NWSL'in resmi sosyal medya hesaplarından ligin yeni takımına, "NWSL, Melekler Şehri'ne geliyor" diyerek hoş geldin mesajı yayınlandı.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya