SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Wayne Rooney ve David Beckham buluşuyor

DokuzOnbeş - MÜDAVİMLER | 03.08.2020 14:54

İki İngiliz efsane futbolcu, David Beckham ve Wayne Rooney, hayatları belgesel haline getirilen isimlere katılmaya hazırlanıyorlar. Son dönemde futbol belgesellerine ilgi artıyor.

Wayne Rooney ve David Beckham buluşuyor

Netflix’in spor belgeseli The Last Dance, dünyanın dört bir yanında ilgi uyandırmıştı. Hemen ardından ise platformda Nicolas Anelka belgeseli yayına girdi.

Dünyanın büyük yıldızları da kendi belgeselleri için sıraya girdiler.

Netflix’in görüştüğü isimlerden birinin David Beckham olduğu ortaya çıktı. Futbol yetenekleri kadar moda ikonu ve pazarlama dehası olan Beckham, Manchester United’ın ardından Real Madrid, Milan, PSG formaları giymişti. Futbolu bıraktıktan sonra da Miami’de futbol kulübü kurmuştu.

Beckham’a yakın bir kaynağın İngiliz basınına verdiği bilgiye göre, David Beckham da The Last Dance’in izleyicilerinden biriymiş ve kendi hayatının da belgesel haline getirilebileceğini düşünüyor.

Amazon’a bağlı TV şirketi Studio 99 da Beckham ile görüşen diğer şirketlerden biri.

Beckham’ın çevresinden bir kişi, İngiliz gazetelerine şu bilgiyi verdi:

“Şu aralar David’i en fazla heyecanlandıran projelerden biri bu, belgeselin arşiv görüntülerinden hazırlanmasını istiyor. Ayrıca futboldan sonraki yaşamına daha fazla odaklanılması niyetinde. Özellikle de Miami kulübünün kuruluşuna. Ailesi ile birlikte özel hayatı ilgi çeken bir karakter. Belgeselin yapılmasını iki taraf da istiyor.”

Futbol dünyasının beklediği belgesel ise an itibariyle hala post prodüksiyon aşamasındaki Wayne Rooney’nin hayatı…

Ünlü Maradona belgeselinin yapımcıları ile BAFTA Ödüllü yönetmen Matt Smith’in ortak projesinde çok sayıda futbol adamının röportajları eşliğinde Wayne Rooney’nin hayatı ve kariyeri anlatıldı.

Kasım 2020’de vizyona girmesi beklenen Rooney belgeselinin, Maradona projesi kadar sansasyon yaratması bekleniyor. Yayın yeri gibi detaylar henüz belli olmasa da herkesten çok Rooney’in heyecanlı olduğu belirtiliyor.

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya