SON DAKİKA HABERLER : Yükleniyor.....

Giggs, Cristiano Ronaldo'yu duvara yapıştırdı

DokuzOnbeş - MÜDAVİMLER | 10.06.2020 10:56

Her şey Manchester United’ın teknik direktörü ve eski oyuncusu Ole Gunnar Solskjaer’in eski bir anıyı anlatması ile başladı.Giggs de olayın aslını anlattı.

Giggs, Cristiano Ronaldo'yu duvara yapıştırdı

Tarihin tozlu dolaplarının arasında duran bir eski anı ortaya çıktı ve aslında bazı şeylerin ne kadar değişebildiğini de ortaya koydu.

Her şey Manchester United’ın teknik direktörü ve eski oyuncusu Ole Gunnar Solskjaer’in eski bir anıyı anlatması ile başladı.

Solskjaer, Ryan Giggs’in bir gün Cristiano Ronaldo’yu duvara yapıştırdığını ve tartışmanın maç sabahı kahvaltısında kola içmekten çıktığını anlattı.

Düşününce, bugünden bakınca, son derece garip.

Elbette İngiltere medyasının önemli gazetelerinden The Sun, Solskjaer’in bu iddiasını Ryan Giggs’e sordu. Bakın olayın aslı neymiş…

Sir Alex Ferguson’un çalıştırdığı efsane Manchester United’da, Ryan Giggs ile Cristiano Ronaldo’nun arasının pek de iyi olmadığı, Giggs’in Ronaldo’nun Manchester United standartlarının altında olduğunu düşündüğü, yıllar sonra yaptığı açıklamalarla ortaya çıkmıştı.

Peki, Giggs, Ronaldo’yu duvara yapıştırdı mı?

“Belki, hatırlamıyorum” diye cevap veriyor Giggs ve hikayeyi anlatıyor:

“Ferguson yönetimindeyken profesyonel yaşamak durumundaydık, yediklerimizi bile kontrol ediyorduk. Ben çikolatalı tostu çok severdim mesela ama performansımı etkilediği için ondan bile vazgeçmiştim. Bir sabah kahvaltıda, Cristiano Ronaldo’nun kola içtiğini gördüm. Yanına gidip ‘Biz burada böyle kötü alışkanlıklardan uzak dururuz’ dedim. O günkü maçta hat-trick yapmış ve bana gelip 'Ne istersem onu içerim Giggsy’ demişti. Tartışmanın duvarda bitecek kadar uzamış olduğunu hatırlamıyorum.”

Solskjaer’in hikayesine göre, Giggs’in uyarısı ile Ronaldo’nun hat-trick yapmasının arasında, Giggs’in Ronaldo’yu duvara ittiği ve “Sakın bir daha bunu yapma” dediği detayı bulunuyor.

Bir iddiaya göre Cristiano Ronaldo uzunca bir süre maçlardan önce kola içmeye devam etmiş, hala bu kötü alışkanlığını sürdürmediğini düşünüyoruz.

 

Okuyucu Yorumları

0 Yorum

E-Posta hesabınız yayınlanmayacaktır. * İle işaretlenmiş alanlar zorunludur. Yönetici onayından sonra yorumunuz gözükecektir.

© Copyright Asist Analiz - Bolbol Medya